PÁR SLOV O MNĚ

Díky tomu, že jsem vyrůstal v podhůří Beskyd, nemohl jsem nepropadnout lásce k horám a přírodě. Volný čas tedy rád trávím různými toulkami po krajině v našich končinách i v zahraničí a s prstem na spoušti fotoaparátu hledám krásu kolem sebe. Lze říci, že příroda je z estetického hlediska nevyčerpatelný zdroj krásy a inspirace, mnohdy se na první pohled všední motiv dokáže v těch pravých podmínkách nádherně rozzářit. Já se tyto krásy snažím spatřit, zažít a pomocí fotografií zprostředkovat těm, kteří nemohou být u toho.

CO RÁD FOTÍM?

Fotografuji především přírodu a krajinu, což zahrnuje nejen panoramata, pohledy do široké krajiny z vrcholků hor a kopců, ale také skryté detaily. Nesoustřeďuji se ale pouze na krajinářské fotografie, pouštím se i do reportážní (dokumentární) fotografie související s různými lidskými činnostmi. Občas rád zabrousím také do kategorie neinscenovaných portrétů. Máte zájem o nafocení portrétů v přirozeném prostředí bez nutnosti ateliérové inscenace? Líbí se Vám některá vystavená fotografie natolik, že byste si ji chtěli vystavit na stěnu, nebo ji například darovat blízké osobě? Neváhejte mne kontaktovat. Vše probereme dle individuálních požadavků a představ a určitě se domluvíme.

KONTAKT

Pokud máte zájem o použití některé z mých fotografií, nebo byste mne chtěli z jakéhokoli důvodu kontaktovat, můžete tak učinit následujícími způsoby:

E-mail:
 michal@jurnis.cz
Facebook: Photo by Jurnis

VYBAVENÍ

Sony Alpha α6000
Sony 10-18mm f/4 OSS SEL
Sony 55-210mm f/4,5-6,3 OSS SEL
Sigma 30mm f/1,4 DC DN Contemporary

Komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jak jsou zpracována vaše data?